خلیج فارس آنلاین

شکایت، انتقادات و پیشنهادات

مشترک محترم، رضایت شما بزرگ ترین هدف مجموعه خلیج فارس آنلاین است. از این رو، این شرکت با ایجاد سامانه های ارتباطی مختلف آماده پاسخ گویی و یا دریافت شکایات، انتقادات و پیشنهادات در خصوص کلیه خدمات ارائه شده خود می باشد. شما می توانید در طی ایام هفته و به صورت شبانه روزی با مرکز پشتیبانی خلیج فارس آنلاین به شماره ۳۳۵۵۴۴۴۳ تماس حاصل فرمایید. ضمننا می توانید در صورت نیاز به هرکدام از روش های زیر شکایات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما مطرح نمایید:

  1. تماس با سامانه پیام گیر

    سامانه پیام گیر شرکت با شماره ۳۳۵۵۵۶۴۰ به صورت شبانه روزی آماده ثبت نظرات مشترکین محترم می باشد. درصورت ثبت پیام کارشناسان شرکت حداکثر ظرف 48 ساعت با شما تماس خواهند گرفت. لذا خواهشمند است اطلاعات تماس و سرویس خود را در هنگام ثبت نظرات بیان فرمایید.
  2. ارسال پیام الکترونیک

    مشترکین می توانند شکایات، انتقادات و پیشنهادات خود را به آدرس الکترونیک Info [@] khalijfarsonline.net ارسال نمایند. پیامهای ارسالی به این آدرس حداکثر ظرف 72 ساعت توسط کارشناسان این شرکت پاسخ داده خواهد شد.
  3. ثبت فرم

    درصورت تمایل مشترکین میتوانند جهت ثبت پیامهای خود با پرکردن فرم زیر و دریافت کد پیگیری حداکثر ظرف یک هفته مشکلات مطرح شده را پیگیری نمایند.

سامانه رسیدگی به شکایات مشترکین

فرم ارسال

لطفا فرم زير را تکميل نماييد.

نوع مشکل:*
نام و نام خانوادگی/نام شرکت:*
پست الکترونیک:*
شماره تماس:*
وب‌سايت:
شرح مشکل:*
* جمع هشت و هشت =
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر ضروری است